Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Loja më e re në rrjet: Saimir trafikanti (film)

Nga Media 0

Saimir Tahiri ka frymëzuar disa të rinj shqiptarë për të programuar një lojë.  “Saimir trafikanti” quhet loja më e re që ka si perzonazh Saimirin që përpiqet të kalojë detin me një varkë të mbushur me hashash.

Janë disa pranga që herë pas herë ia rrezikojnë kalimin me varkë ish-ministrit dhe ai shpesh herë ia del t’u shmanget. Por në fund të lojës Saimiri fundoset…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej