Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Linda Halimi refuzon “playback”, ndërpret koncertin në Amsterdam (film)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi, gjatë turit të Eurovision në Amsterdam ka ndërprerë koncertin dhe ka kërkuar të këndoj live.

Pak minuta pasi Halimi doli në skenë ajo kërkoi që të ndalet kënga duke thënë se deshironte të këndonte live. Pas kësaj publiku ka nisur ta duartrokasë gjestin e saj.

Lindita Halimi, do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën  “World”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej