Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Linda Halimi refuzon “playback”, ndërpret koncertin në Amsterdam (film)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja shqiptare Lindita Halimi, gjatë turit të Eurovision në Amsterdam ka ndërprerë koncertin dhe ka kërkuar të këndoj live.

Pak minuta pasi Halimi doli në skenë ajo kërkoi që të ndalet kënga duke thënë se deshironte të këndonte live. Pas kësaj publiku ka nisur ta duartrokasë gjestin e saj.

Lindita Halimi, do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën  “World”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej