Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Lënda e re mësimore “Dituri Dylberi”

Nga 27-shi 0

Nga Dritan Shano

Jam “injorant”! Besoj në Zot, në Familje dhe në Flamur, por s’mund të mos shoh që “vuuuu” Dylberët Socialistë.

Lënda e re mësimore “Dituri Dylberi”, e cila po futet me përdhunë në shkollat shqiptare nga LGBT, të sponsorizuar fuqishëm nga qeveria e Edi Ramës, është një sulm i paprecedent dhe akt shkatërrues i familjes, sistemit të vlerave kombëtare dhe i manipulimit dhe përdhunimit të drejtpërdrejtë sipas metodave LGBT-së të mendjes dhe shpirtit të fëmijëve në shkollat e Republikës së Shqipërisë.

Pyes prindërit socialistë në Parlament dhe qeveri: Nëse kjo është ajo që doni për fëmijët tuaj, ç’faj ju kanë fëmijët e të tjerëve?

Po prapë për prindërit socialistë të Parlamenti dhe Qeverisë që ngrejnë dorën dhe aprovojnë, miratojnë apo heshtin si skutha: Në dasëm të kalamajve tuaj, ore!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej