Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Lajm i mirë për Juven, Dybala mund të luajë në ndeshjen e kthimit me Barçën

Nga Klodiana 0

Lajm i mirë për Juventusin, shtohen mundësitë që Paulo Dybala të luajë në ndeshjen e kthimit të Champions me Barçën të mërkurën në mbrëmje.

Sulmuesi i Juventus ka marrë pjesë sot në seancën stervitore. Gjithçka do të shihet nesër pas stërvitjes së radhës, pasdite në  “Camp Nou”.

Dybala pësoi një dëmtim në kavilje pas një përplasje me Muntarin, të shtunën në ndeshjen Pescara-Juventus.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej