Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Kriza e Kanye West, Kim trondit gjithë familjen!

Nga Klodiana 0

Sipas një raportimi të Daily Mail kanë thënë se xhirimet për reality show-n Kamerat “Keeping Up with the Kardashians” kanë ndaluar së xhiruari që nga 3 tetori.

Periudhë në të cilën superstari i saj Kim Kardashian është grabitur me armë në kokë. Por që atëherë gjërat nuk kanë shkuar aspak mirë për familjen më të njohur amerikane, aq sa janë marrë masa esktreme.

Bashkëshorti i bukuroshes 36 vjeçare, Kanye West është shtruar në spital me forcë pas një krize psikotike, duke detyruar Kim që të nënshtrojë familjen e saj nën një realitet tërësisht të panjohur për të.

E gjithë familja ka vendosur që të marrë një pushim nga spektakli që i ktheu në familjen më të përfolur të spektaklit. Ata nuk do të xhirojnë më asgjë për gjithë pjesën e mbetur të vitit. Megjithëse vetëm 1 muaj na ndan nga viti tjetër, përsëri Kardashianët nuk kishin qëndruar kurrë kaq larg prozhektorëve.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej