Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Kim Kardashian mbledh sozitë e saj për setin e ri fotografik

Nga Klodiana 0

Në kuadër të promovimit të koleksionit të ri të syzeve nga “Carolina Lemke”, Kim Kardashian ka pozuar përkrah disa sozive të saj dhe në pamje të parë, të gjitha duken si 38-vjeçarja.

Aq shumë sa mund të themi se kemi mbetur totalisht të befasuar.

Duken kopje të njëra-tjetrës, me vetëm pak ndryshime të vogla. Po ashtu medelet janë përzgjedhur me shumë imtësi sa edhe trupin e kanë si Kim-i.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej