Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja arsyeja, pse Edi Rama magjepste Parisin (film)

Nga 27-shi 0

Sipas shkrimtares së mirënjohur Ornela Vorpsi, arsyeja e mrekullimit të Parisit me kryetarin e qeverisë shqiptare është karizma e jashtëzakonshme këtij personaliteti, gjë që vërtetohet edhe nga oratoria e zhvilluar e Edi Ramës.

Posted by Protestuesi on Thursday, April 12, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej