Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Itali/ Shqiptari kapet me 3.5 kg kokainë në banesën e tij

Nga Loneta 0

Një 32 vjeçar shqiptar me banim në Romano di Lombardia është arrestuar mbrëmjen e së enjtes me 3.5 kg drogë e llojit kokainë.

Policia italiane në Lombardia ka kryer një kontroll në shtëpinë e shqiptarit ku përveç sasisë së kokainës, janë gjetur edhe doza heroine dhe materiale të tjera për paketimin e drogës. Gjithashtu, policia ka sekuestruar edhe mbi 1100 euro.

Shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet i ditur është dërguar në burgun e Bergamos, ku edhe do të merret në pyetje nga hetuesit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej