Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Irina Shayk pushton pistën e modës

Nga Skenderi 0

irinashayk-780x439

Irina Shayk e ka pushtuar pistën e modës me disa paraqitje mbresëlënëse. Bukuroshja ruse tërhoqi gjithë vëmendjen në spektaklin e Moschinos në Javën e modës në Milano. Ajo ishte pa konkurrencë! Duke treguar figurën e përsosur, modelja 30 vjeçare i la nën hije koleget e saj. Me rroba të ngushta dhe me fustane, Irina ishte e mahnitshme.

 

 

irina1

irina5 irina-1

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>