Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Irina Shayk pushton pistën e modës

Nga Skenderi 0

Irina Shayk e ka pushtuar pistën e modës me disa paraqitje mbresëlënëse. Bukuroshja ruse tërhoqi gjithë vëmendjen në spektaklin e Moschinos në Javën e modës në Milano. Ajo ishte pa konkurrencë! Duke treguar figurën e përsosur, modelja 30 vjeçare i la nën hije koleget e saj. Me rroba të ngushta dhe me fustane, Irina ishte e mahnitshme.

 

 

irina1

irina5 irina-1

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej