Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

I riu bën tatuazh Gjergj Fishtën: Është patrioti më i madh i të gjitha kohërave (Film)

Nga Media 0

Një i ri shqiptar ka zgjedhur që në trupin e tij të përjetësojë Gjergj Fishtën. Fytyra dhe vargjet e poetit të madh janë zgjedhur si tatuazh nga Ardit Plepi, pasi ai mendon se Fishta është patrioti më i madh i të gjitha kohërave.

“Mrizi i Zanave” ka publikuar videon, ndërsa në përshkrimin e saj shkruan: “Sepse është patrioti më i madh i të gjitha kohërave, më tha Ardit Plepi kur e pyetëm përse kishtë bërë tattoo Gjergj Fishtën!❤️🇦🇱”

Sepse është patrioti më i madh i të gjitha kohërave më tha Ardit Plepi kur e pyetëm përse kishtë bërë tattoo Gjergj Fishtën!❤️🇦🇱

Posted by Mrizi i Zanave Agroturizm on Sunday, November 4, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej