Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Horror? Jo. Ngjalat dalin nga kamioni dhe rruga shndërrohet në makth

Nga Media 0

Duket si një skenë e filmave horror, por kjo ngjarje ka ndodhur javën e shkuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një kamion që transportonte 3400 kilogramë ngjala të gjalla ka humbur ngarkesën duke bërë që të gjitha gjallesat të shpërndaheshin në  rrugë.

Ngjalat e shpërndara në rrugë shkaktuan përplasjen e 5 makinave të cilat rrëshqitën mbi to.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej