Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Gruaja lind foshnjen me ngjyrë, fajin ja vë burrit: Ke pirë shumë kafe

Nga Media 0

Histori nga ato që rrallë herë të bie rasti ti dëgjosh është kjo e një 24-vjeçareje, e cila në Spitalin Universitar Valencias lindi një djalë të shëndetshëm, plot 4.2 kg.

Por në fakt ardhja në jetë e kësaj foshnje solli probleme për çiftin, pasi foshnja ishte me ngjyrë, ndonëse çifti ishte “dorë e bardhë”.

Pasi e panë që foshnja ishte me ngjyrë, burri e pyet gruan: “Unë nuk jam racist, nuk më intereson ngjyra e lëkurës së tij, por më ke mashtruar mua?”. Gruaja u përgjigj se ajo nuk e kishte mashtruar, por ngjyra e djalit kishte lidhje me faktin se burri i ai pinte shumë kafe.

https://www.gazetaexpress.com/fun/gruaja-lind-foshnjen-me-ngjyre-fajin-ja-ve-burrit-ke-pire-shume-kafe-633057/?fbclid=IwAR1hOaCMvSUm1HcCtgBc2UZe1tc28M_mQY-mjLhJm6qMOEX8r01bbr_Gfm0

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej