Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Grabitet banesa e deputetit socialist Namik Kopliku

Nga Ejona 0

Është grabitur banesa e deputetit socialist Namik Kopliku.

Mbrëmjen e djeshme hajdutët kanë shqyer derën e banesës duke marrë prej andej një sasi bizhuterish me vlerë.

Banesa e deputetit ndodhet tek rruga “Myslym Shyri” në Tiranë.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen. Deri më tani nuk ka asnjë person të dyshuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej