Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Frymëzohet” nga rasti i Xhisielës, Rama po bëhet gati të dënojë shpifjet

Nga Media 0

Kreu i qeverisë Edi Rama ka deklaruar se së shpejti do të hyjë në fuqi një paketë antishpifje. Duke iu referuar rastit të Xhisiela Malokut, me anë të një postimi në Twitter, Rama ka shkruar se i vjen mirë që tashmë nuk është më i vetmi që thotë se “vajzën e morën peng dhe e kthyen në mish për topat e kazanit politik e mediatik”.

“Më vjen mirë që s’jam më i vetmi që them se vajzën e morën peng dhe e kthyen në mish për topat e kazanit politik e mediatik! Më mirë vonë se kurrë. Ndërkohë duhet çmontuar me fakte pjesa tjetër e këtij horrori mendjesh e gojësh të përdala. Dhe shumë shpejt një paketë antishpifje”, shkruan Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej