Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Elseid Hysaj sjell makinën luksoze në Shkodër, policia e gjobit

Nga Media 0

Elseid Hysaj është rikthyer në Shqipëri për tu vunë nën urdhrat e trajnerit Panuci për miqësoren me Norvegjinë.

Shkodrani është parë dje dhe sot në qytetin e Shkodrës të udhëtojë me makinën e tij superluksoze, një “Lamborghini” që kushton rreth 200 mijë euro.

Por, Hysaj ka gjetur një surprizë të pakëndshme ditën e sotme afër makinës së tij. Nga një video që qarkullon në rrjetet sociale duket se makina e Hysajt po vëzhgohet nga disa policë. Nuk dihet nëse ata janë aty sepse Hysaj ka bërë ndonjë shkelje apo për diçka tjetër.

http://shqiptarja.com/sport/2726/elseid-hysaj-sjell-makinen-luksoze-ne-shkoder-policia-e-gjobit-474072.html

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej