Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Edi Rama: Jam si kokrra e mollës që ju raftë pika!

Nga 27-shi 0

Pas një sërë lajmesh se shëndeti i Edi Ramës nuk është i mirë, vjen dhe reagimi i vetë kryeministrit, i cili në një shënim të shkurtër nuk i lë pa mallkuar ata që i kanë përhapur këto lajme.

Ja çfarë shkruan i pari i qeverisë:

“Po boll o boll, boll se s’kam asgjë tjetër përveç larjes së jashtënxjerrjeve tuaja nēpër botë boll! Opozitë e katandisur në një tufë qorre që mësyn fizikisht rrugëve dhe bën politikë duke sajuar kriza për vendin e sëmundje për kundërshtarin! “O pika që s’ju bie!”, kur thonë plakat”,  shkruan Rama.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej