Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

E mahnitshme, vogëlushi qan për të ëmën, pushon sapo i afrojnë një këmishë të saj (film)

Nga Media 0

Dashuria mes një foshnje dhe nënës tejkalon çdo logjikë njerëzore, është thjesht ndjenjë hyjnore.

Fëmijët kanë aftësinë që edhe në ditët e para të jetës të ndiejnë dashurinë dhe përkujdesin e personit që i solli në jetë.

Magjia e kësaj ndjenje duket qartë edhe në këtë video, ku një vogëlush po qan për të ëmën dhe ai pushon së qari sapo i afrojnë këmishën e saj. A nuk është magjike kjo?

Baby Misses Mummy

Little guy was missing his mum until dad gave him one of her shirts 😍Newsflare

Posted by UNILAD on Sunday, October 15, 2017

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej