- Advertisement -

TAG

nena

Fotoja që u bë virale: Vajza rri 7 orë mbi makinë për të parë nga dritarja nënën me Covid

Një vajzë italiane ka qëndruar me orë të tëra mbi kabinën e makinës në këmbë, për të parë nënën e saj të infektuar me...

I hapin për herë të tretë varrin e djalit, nëna ngre dyshime: Ai nuk është aty, i kanë marrë edhe sendet personale

Tragjedia në familjen Zogu në Valikardh të Bulqizës nuk kanë të ndalur. Familjarët denoncojnë se varri i djalit të kësaj familjeje Edmond Zogu, është...

Në koma prej 78 ditësh, kur zgjohet zbulon se bashkëshorti ishte lidhur me nënën e saj

Braziliania Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo u takua, sipas saj, me burrin e ëndrrave të saj, kur ishte 25 vjeç. Ai ishte 10 vjet më...

Bebja ishte prematurë dhe nëna s’kishte lekë për funeralin, zbulohet arsyeja tronditëse se pse e hodhi në kazanin e plehrave

Detajet të reja nga foshnja që u gjet sot pajetë, hedhur në një kazan mbeturinash në lagjen 'Ali Demi' në Tiranë. Foshnja është gjetur nga...

Zhduket nëna me vajzën 2 vjeçare në Vlorë, bashkëshorti bën kallëzimin në polici

Një nënë së bashku em vajzën e saj 2 vjeçare janë zhdukur pa lënë gjurmë që prej datës 8 gusht, raporton policia e Vlorës. Kallëzimin...

“E vramë pasi shkonte me nënën tonë”, dalin para gjykatës dy vëllezërit Shera, te cilët vranë taksistin pranë Rinasit

Prokuroria ka depozituar në Gjykatën Penale të Tiranës kërkesën për caktimin e masës së sigurisë “arrest në burg” për dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil...

Foshnja 1-vjeç pozitiv me COVID-19, nëna në gjendje të rëndë

Një foshnjë vetëm 1 vjeç mësohet se ka rezultuar pozitiv me COVID-19, duke shënuar kësisoj moshën më të re të prekur nga koronavirusi në...

Ne s’jemi si ata…

Nga Elona Caslli “Ne s’jemi si ata…”-, më thoshte nëna gjithmonë. Në shtëpinë tonë, bota ishte ndarë në dy pjesë; ne dhe ata. Ata ishin...

Basha i uron ditëlindjen nënës: Një nga ditët më të lumtura për ne

Sot është një ditë e veçantë për kreun demokrat Lulzim Basha, pasi nëna e tij feston ditëlindjen. Lajmin e ka bërë me dije vetë Basha...

Nëna e djalit të dhunuar: Po trajtohet me psikologe, polici nuk tregoi se e kishte rrahur (film)

Zaida Çobo, nëna e djalit të dhunuar ditën e djeshme për shkelje të karantinës ka treguar në një interevistë për Abc News se pas...

Latest news

Rritet numri i rasteve, 6 të vdekur nga Covid në vend

Numri i rasteve të reja gjatë 24 orëve të fundit është rritur me 48 më shumë krahasuar me një ditë më parë. Ministria e...

EMA: Ka lidhje të mpiksjes së gjakut dhe vaksinës Johnson & Johnson

Agjencia Europiane e Barnave tha të martën se vaksina Johnson & Johnson Covid-19 ka lidhje të mundshme me rastet e rralla të mpiksjes së...

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill

Zbulohen rregullat, si do të votojmë në 25 prill për shkak të masave anti-COVID.

Skandali/ Artan Hoxha nxjerr regjistrimin: Fushatë me legalizimet, punonjësit e Kadastrës udhëzohen të gënjejnë qytetarët (film)

Gazetari Artan Hoxha ka denoncuar me anë të një audio regjistrim, Agjencinë Shtetërore të Kadastrës, duke thënë se kjo agjenci e rëndësishme e qeverisë...

Kohë Ramazani, Ulsi Manja kërkon vota me shishe vere 

Fushata elektorale në Shqipëri është në kulmin e saj, që do të zhvillohen pas 4 ditësh, më 25 prill. Kjo fushatë ka risi në formë,...
- Advertisement -