Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Dua Lipa, merr 1 miliard klikime me “New Rules”

Nga Klodiana 0

Vijon të ngjisë me shpejtësi shkallët e karrierës këngëtarja shqiptare Dua Lipa e cila me këngën e saj “New Rules” ka arritur plot 1 miliard klikime në youtube.

Ka qene vetë Dua e cila e ka bërë me dije këtë fakt në rrjetin social Instagram, ku ka publikuar një foto të saj kur ka qenë e vogël.

Krah fotos këngëtarja shqiptare shkruan: “Kapa telefonin dhe zbulova se jam artistja më e re femër që merr 1 miliard klikime në një video muzikore”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej