Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Drake kërcënohet nga ISIS

Nga Klodiana 0

Drake i ka mbijetuar zënkave me Chris Brown dhe Meek Mill, por duket se tashmë ai duhet të përballet me një armik të vërtetë dhe bëhet fjalë për ISIS.

Sipas disa raportimeve të uebsajtit islamik, “Izaha.com”, grupi terrorist ISIS ka lëshuar një kërcënim publik kundër Drake.

Sipas uebsajtit, Drake ka parë 4 vajza myslimane të mbuluara me shami në koncertin e tij. Drake raportohet t’ju ketë thënë atyre t’i heqin shamitë pasi duken më të bukura pa ato.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej