Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Divorci Jolie-Pitt/ Adele: “Nuk më intereson!”

Nga Ejona 0

adele

 

Këngëtarja e shumënjohur britanike Adele nuk ka shprehur kurfarë interesi për ndarjen e çiftit Holliwoodian Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Këngëtarja është shprehur se çiftit nuk i intereson aspak çfarë thuhet për to dhe se janë qesharake faqet e para të lajmeve me në krye ndarjen e tyre.

“Nuk më intereson nëse ata janë ndarë. Unë ju dëshiroj më të mirat, por nuk më intereson. Dhe të jem e sinqertë, nuk mendoj se atyre ju intereson se çfarë në të vërtetë mendojmë ne. Është qesharake se çfarë po ndodh në botë dhe faqet e para të lajmeve”, tha Adele.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>