Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Divorci Jolie-Pitt/ Adele: “Nuk më intereson!”

Nga Ejona 0

 

Këngëtarja e shumënjohur britanike Adele nuk ka shprehur kurfarë interesi për ndarjen e çiftit Holliwoodian Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

Këngëtarja është shprehur se çiftit nuk i intereson aspak çfarë thuhet për to dhe se janë qesharake faqet e para të lajmeve me në krye ndarjen e tyre.

“Nuk më intereson nëse ata janë ndarë. Unë ju dëshiroj më të mirat, por nuk më intereson. Dhe të jem e sinqertë, nuk mendoj se atyre ju intereson se çfarë në të vërtetë mendojmë ne. Është qesharake se çfarë po ndodh në botë dhe faqet e para të lajmeve”, tha Adele.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej