Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Berisha publikon videon: “Madame Rama udhëton me charter privat” (film)

Nga Klodiana 0

Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në facebook, ka bërë publike pamje të një charteri privat në Rinas, ku sipas tij, me këtë avion privat ka udhëtuar Linda Rama.

Postimi i plotë:

Edhe Madame Rama (Basha) udheton me charter privat! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Miredita Doktor, po te nis vidjon e fluturimit te Linda Rames me date 9 Korrik nga Rinasi.”

Edhe Madame Rama (Basha) udheton me charter privat!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“Miredita Doktor, po te nis vidjon e fluturimit te Linda Rames me date 9 Korrik nga Rinasi.”

Posted by Sali Berisha on Wednesday, August 15, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej