Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Basha me 4 kritere për “Kryeprokurorin e ri”, Rama: Rifilloi avazi

Nga Klodiana 0

Pas përgjigjes së kreut të PD, Lulzim Basha, ku tha se i vetmi “pakt” që ka nevojë Shqipëria është pakti për Kushtetutën dhe shtetin ligjor, ka reaguar kryeministri Edi Rama

Në statusin e fundit në Facebook, kryeministri shkruan se Basha rifilloi avazin dhe nuk do dialog.

“Rifilloi avazi! Jo ne, po edhe SHBA/BE e kanë gabim! Dhe prapë s’duan as dialog, kur u thua votat ne i kemi po duam zgjidhje të përbashkët”- thotë Rama në statusin e tij.

tbn

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej