Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Aktorja i përgjigjet Ramës për plehrat: Mendoni se jeni i zgjuari në një shtet plot me gomerë …?!

Nga Skenderi 0

edi-rama-kompjuter

Si rrallë herë kryeministri Edi Rama ka replikuar me komentuesit në faqen e tij në Facebook, duke u kthyer përgjigje për temat që ai ka në fokus.

Këtë herë në media është publikuar pikërisht një replikë që ai ka bërë me një aktore shqiptare, Anxhela Çikopano, e cila në koment të statusit të Ramës për importin e mbetjeve në vendin tonë i kërkon “llogari” pse nuk ka reaguar ndaj komentuesve gjatë tre viteve që është në qeveri.

Duke e konsideruar si gabimin më të madh votën për Rilindjen, Anxhela replikon me kryeministrin, të cilit i kujton se sa e lehtë është të hysh në histori si tradhtar i kombit.

screenshot-18_1474716853-3033053

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>