Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Aksident në Tiranë, në gjendje të rëndë një efektiv policie

Nga Klodiana 0

Një aksident rrugor ka ndodhur gjatë orëve të para së të premtes në aksin rrugor Tiranë-Ndroq.

Bëhet me dije se, tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë një punonjës policie i identifikuar si Shkëlzen Lame ka mbetur i plagosur. Efektivi ishte duke udhëtuar në njërën prej makinave të përfshira në aksident.

Nga të dhënat paraprake efektivi është dërguar në Spitalin e Traumës ku raportohet se është në rrezik për jetën.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë forcat e policisë për të zbuluar shkaqet e aksidentit rrugor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej