Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Aksident në Birmingham, 6 të vdekur dhe 1 i plagosur

Nga Klodiana 0

Një aksident rrugor ka ndodhur në Birmingham të Britanisë së Madhe, ku 6 persona kanë humbur jetën, ndërsa 1 tjetër është plagosur rëndë.

6 makina janë përplasur pranë një nënkalimi në Lee Bank Middleway, afër rrugës Bristol Road.

Aksidenti ka ndodhur në orën 01:10 të mëngjesit, tre prej personave të vdekur gjendeshin në taksi, ata kishin tentuar të hidheshin nga dritaret por fatkeqësisht nuk kanë mundur të shpëtojnë.

Ambulancat kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për të ndihmuar personat e plagosur, ndërsa policia po heton për të zbardhur të plotë shkaqet e përplasjes së makinave.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej