Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Aksident në aksin Lezhë-Milot, kamioni del nga rruga

Nga Klodiana 0

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku një kamion ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e ngjarjes si dhe nëse ka persona të lënduar.

Forca policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej