Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i rëndë në Itali, plagosen 4 të rinj shqiptarë

Nga Klodiana 0

Katër të rinj shqiptarë janë përfshirë në një aksident të rëndë në Itali. Ngjarja ndodhi dje rreth orës 19:30 në rrugën Martano-Otranto.

Mediat italiane raportojnë se në aksident janë përfshirë dy automjete, ku në njërën ishin 4 shqiptarët, të gjithë nga 20 vjeç dhe në mjetin tjetër një grua.

‘Leccenews24.it’ shkruan se dy nga të plagosurit ndodhen në gjendje të rëndë për jetën. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë si dhe identiteti i të plagosurve.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej