Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“390 leje ndërtimi vetëm në 2018”, Vasili: Çfarë krimi?!

Nga Klodiana 0

Pas deklaratave të ekspertit të ekonomisë, Pano Soko, ku tha se Bashkia ka dhënë 390 lejeve të ndërtimit për një vit në Tiranë, ka reaguar Petrit Vasili.

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili kujton premtimin e Kryebashkiakut Erion Veliaj se nuk do të jepnin asnjë leje për 4 vite.

“390 leje ndërtimi vetëm në 2018,pra vetëm në një vit, nga Bashkia e Tiranës. Çfarë krimi?!! Thanë se nuk do të jepnin as edhe një leje të vetme për 4 vjet. Çfarë mashtruesish?!!”, shkruan Vasili.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej