Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zhduket në mënyrë misterioze 4-vjeçari, policia shpërndan foton

Nga Ejona 0

Nga zhdukja e fëmijës 4-vjeçar Klodian Ashini, në zonën e Shkozës ende nuk ka asnjë gjurmë të tij edhe pas 24 orëve. Familjarët e të miturit shprehen se për herë të fundit është parë në rrugën kryesore pranë banesave sociale. Policia ka shpërndarë foton e të miturit në gjithë pikat kufitare në rast se djali është rrëmbyer me qëllim trafikimin.

Pak momente pasi kanë konstatuar mungesën e djalit, familjarët janë vënë në alarm për të kërkuar 4-vjeçarin dhe deklarojnë se fëmija ka qenë duke luajtur tek sheshi i banesave sociale, së bashku me një bashkëmoshatar tjetër.

Efektivët e komisariatit nr.1 kanë nisur hetimet për gjetjen e 4-vjeçarit të mitur, duke qenë se kanë kaluar 24 orë nga zhdukja e fëmijës.

Grupi hetimor ka sekuestruar kamerat e sigurisë së disa bizneseve në zonën përreth banesave sociale, të cilat po analizohen për të zbuluar lëvizjet e fundit para momentit të zhdukjes së 4-vjeçarit.

Burime nga policia bëjnë me dije se po hetohet ndonjë konflikt i mundshëm i familjarëve, si shkak për zhdukjen e djalit 4-vjeçar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej