Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zgjedhjet e 30 qershorit (film)

Nga Klodiana 0

Edhe pse jemi në heshtje zgjedhore një ditë para votimeve, nuk po kalon në heshtje në rrjetet sociale.

Që prej ditës kur kreu i shtetit vendosi anullimin e zgjedhjeve lokale më 30 qershor, në rrjetet sociale po qarkullojnë video dhe meme të shumta që tallen dhe ironizojnë zgjedhjet e 30 qershorit.

#Edvini #NeserNeNukELejojme 💪✌

Publiée par Partia Demokratike Dega 4 Tirane sur Samedi 29 juin 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej