Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbulohet traileri i filmit mbi jetën e Tupac (film)

Nga Klodiana 0

“Duhet të qëndrosh për diçka. Duhet të jetosh për diçka. Duhet të jesh i gatshëm të vdesësh për diçka”.

Këto janë fjalët e para të dëgjuara nga Tupac Shakur në trailerin zyrtar të filmit “All Eyez On Me” në klipin prej 2 minutash e gjysë. Roli protagonist luhet nga një emër jo shumë i dëgjuar, Demetrius Shipp, por ngjashmëria e tij me reperin e ndjerë të vrarë mbi dy dekada më parë është mbresëlënëse. Në filmin e jetës së Tupac nuk mund të mungonte as armiku i tij i përjetshëm, me të cilin fillimisht ishin shokë të ngushtë, Biggie Smalls, i luajtur nga Jamal Woolard. Kujtojmë se nuk është hera e parë që Woolard luan rolin e Biggie, pasi më parë e kishte bërë në biografinë e reperit të krahut lindor.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej