Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbulimi i rrallë/ Katër specie peshkaqenësh përdorin pendët e tyre për të ecur (film)

Nga 27-shi 0

Katër specie të reja peshkaqenësh janë gjetur në Australi dhe Guinean e Re, të cilët përdorin pendët e tyre për të ecur.

Pamjet e kapura nga studiuesit tregojnë lëvizjen e peshkaqenit me anë të pendëve, në thellësi shumë të mëdha.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej