Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrau dhe e futi në valixhe modelen ruse/ Rrëfehet i dashuri: Më ofendonte për marrëdhëniet seksuale

Nga Ejona 0

Autori i vrasjes së modeles 24 vjeçare ruse jep detaje të reja mbi vrasjen e ndodhur. Ai u ka rrëfyer autoriteteve ruse se Katerika.K e ka ofenduar atë herë pas here ndërsa vrasja ka ndodhur për shkaqe xhelozie.

“Ajo më ofendoi shumë herë. Më tha që nuk isha i mirë në seks. Nuk mund ta duroja.”- u shpreh ai, duke shtuar se e kishte goditur pesë herë me thikë në qafë dhe në gjoks.

Kujtojmë se dy ditë më parë Rusia u trondit nga lajmi i vdekjes së modeles 24-vjeçare, Ekaterina K. Ajo u gjend e pajetë në apartamentin e saj në Moskë, me fyt të prerë dhe e masaktuar brenda në valixhe.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej