Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tjetër lëkundje e fuqishme në Greqi, tërmeti 4.5 ballë trondit Kastorian

Nga Ejona 0

Pas Korçës një tërmet i fuqishëm ka rënë në Kastoria në Greqi.

Tërmeti ishte 4.5 ballë i shkallës Rihter me një fokus 36 kilometra në perëndim të qytetit dhe një thellësi fokale prej 8.2 kilometra.

Disa minuta më vonë, shumë afër përqendrimit, një dridhje e re më e dobët 3.4 Rihter. Asnjë dëmtim ose dëme material nuk është raportuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej