Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrasja e Kacifas/ Ekstremistët grekë do të zbarkojnë në Shqipëri, priten protesta në Kapshticë

Nga Media 4

Lidhur me vrasjen e ekstremistit grek Konstantinos Kacifas më 26 tetor vitin e kaluar në Bularat, pritet që nacionalistë grekë të zbarkojnë në Shqipëri.

Eksremistët grekë kërcënojnë se do marin hak për vrasjen e Konstantinos Kacifas.

Faqja “Lajme Patriotike Shqiptare” ka bërë të ditur lajmin duke kërkuar nga policia e shtetit që të jetë në gadishmëri.

“Lajme Patriotike Shqiptare” kanë njoftuar: ” Zyrtare në 26 tetor në Shqipëri do vijnë ekstremistë grekë. Ju ftojmë e ju njoftojmë që kush dëshiron në këtë ditë ne bëjmë një protestë të bllokojmë kufirin në Kapshticë. Kush dëshiron të bashkohet me ne në datën 26 tetor do zhvillojmë protestë ftojmë çdo patriot”.

Gjithashtu mediat greke kanë bërë të ditur faktin se në Shqipëri më 26 tetor do priten protesta dhe gjithashtu do të bllokohet kufiri në Kapshticë.

 

Loading...

Komente (4)

  1. Ju pdk e keni knaq nje … jeni te gjithe

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej