Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrasja e 28 vjeçarit te Astiri/ Gjendet arma e krimit

Nga 27.al 0

Pa kaluar një orë nga vrasja në zonën e Astirit, mësohet se policia ka gjetur armën e krimit, një pistoletë TT.

Viktima është Vilson Tafçiu (Noka) u vra mbrëmjen e djeshme, teksa po pinte kafe në shoqërinë e dy mikeshave të tij.
I riu u thirr nga një person dhe ka dalë jashtë lokalit, ku dhe është ekzekutuar me 3 plumba.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej