Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrasja e 24-vjeçarit në Laç, shpallet në kërkim autori

Nga Klodiana 0

Laçi u trondit mbrëmë nga vrasja e një 24-vjeçari, pranë stadiumit të qytetit.  Policia tha se ka bërë identifikimin e autorit dhe shpalljen e tij në kërkim.

Autor i dyshuar është E.K 32 vjeç nga Tirana. Viktor Shkorreti u vra me breshëri automatiku mbrëmë në Laç.

Vrasja dyshohet se ka ardhur pas një konflikti të çastit mes të rinjve. Ata janë përfshirë në sherr për një vend parkimi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej