Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vlorë, sekuestrohet gomonia me vlerë 150 mijë euro

Nga Media 0

Policia e Vlorës ka sekuestruar një gomone me vlerë 150 mijë euro në kuadër të operacionit të koduar “Vjeshta 2017”.

Sipas policisë ky mjet i përket A. C, 29 vjeç nga Elbasani, i cili dyshohet për pastrim të produkteve të veprës kriminale.
Policia Vlorë do të vijojë punën lidhur me zbatimin e ligjit për vënien para përgjegjësisë ligjore duke sekuestruar të gjitha asetet të cilat rezultojnë të përfituara në mënyrë të paligjshme

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej