Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Vila luksoze në periferi të Tiranës”/ Basha: Gënjeshtra të Ramës për të hequr vëmendjen nga skandalet e tij

Nga Ejona 0

Krei i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë për lajmin se ka ndërruar banesë duke u zhvendosur te një prej vilave luksoze të ndërtuar nga biznesmeni Agron Papuli, në periferi të Tiranës.

Basha ka thënë se këto janë gënjeshtra që përdoren për të larguar vëmendjen nga skandalet e qeverisë.

Kreu i PD-së tha se nuk merret fare me këto gënjeshtra dhe nuk bëhet pjesë e kësaj loje.

“Nuk ka gënjeshtër qe mund te me heqe nga detyra. Gënjeshtrat kundër meje dhe familjes time janë një  përpjekje cinike e Edi Rames për të hequr vamendjen nga lista e gjatë e skandaleve të tij. Nuk bëhem pjesë e kësaj loje. Jam në një tur takimesh nëpër Shqipëri për të diskutuar gënjeshtrat e qeverisë dhe rrugët e daljes”, ka thënë Basha.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej