Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vettingu/ Konfirmohet në detyrë kreu i Gjykatës së Posaçme Sandër Simoni

Nga Klodiana 0

Simoni tashmë mban postin e kreut të Gjykatës kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Në seancën dëgjimore që u zhvillua tre ditë më parë në KLP, ILDKPI deklaronte se Simoni nuk kishte fshehje të pasurisë, si dhe kishte burime të ligjshme financimi.

Në atë seancë u deklarua vetëm një mospërputhje në mobilimin e shtëpisë por ka bërë deklarim të saktë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej