Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vendimi për Tahirin/ Rrjetet sociale: Ja ku do e kryejë shërbimin e provës!

Nga 27-shi 0

Gjykata e Krimeve të Rënda dha mbrëmjen e djeshme vendimin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, duke e dënuar atë me 5 vite burg, por kjo do të konvertohet në 3 vite shërbim prove.

Pas proçesit gjyqësor, kjo situatë është pritur me mjaft interes edhe në rrjetet sociale, ku kanë vërshuar komentet dhe memet e ndryshme, një pjesë të të cilave mund ti shihni edhe më poshtë.

              

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej