Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vëllai i Admir Muratajt: Do i shohim shokët që e lanë në mes të rrugës

Nga Klodiana 0

Vëllai i Admir Murataj, Ceni ka dhënë një deklaratë të fortë për mediat, nga morgu pasi ka mësuar se i vrari është vëllai i tij, që nuk e ka takuar prej dy vjetësh.

Vëllai i viktimës ka hedhur akuza të forta në drejtim të shokëve të Admirit, pasi ata e lanë të vdiste në mes të rrugës.

“Thonë që e kanë hedhur shokët e vet aty, tha Cen Murataj. –  Nuk njohim asnjërin, do të interesohemi se kush janë. Shokët do t’i gjejë policia, por do interesohemi t’i gjejmë edhe ne. Po s’i gjeti Policia, do t’i gjejmë me mënyrat tona. Meqë thonë se Admiri ishte organizatori, do të shohim se sa organizator ishte Admir Murataj. Ai është vegël, se organizatori nuk vritet.  Do ta shohim se kush janë shokët që e lanë në rrugë”, përfundoi ai.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej