Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vazhdon komploti humoristik ndaj Gjeniut të Qeverisë (film)

Nga 27-shi 0

Disa ditë më parë “një postim i ministrit të jashtëm Gent Cakaj” bëri xhiron e rrjetit.

Ai sigurisht nuk ishte një postim i tij, por një komplot gallatë e krijuar në rrjetet sociale.

Ende vijojnë të krijohen të tilla komplote. Një rast i veçantë është ai i Boom.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej