Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U zhdukën në Alpet Shqiptare, gjenden pas 48 orësh turistet e huaja

Nga Ejona 0

Pas 48 orësh kërkime në Bjeshkët e Nëmuna janë gjetur dy turistet e huaja.

Lajmin e ka bërë të ditur Drejtori i Parkut Nacional, Admir Lalic ndërsa nuk jepen detaje në ç’rrethana janë gjetur turistet.

Kujojtmë se makina e tyre ishte e parkuar në komunë e Plavës, ndërsa vajzat kishin humbur papritur gjurmët.

Zhduken dy turiste të huaja, dyshohet në Alpet Shqiptare

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej