“U kujtuat për banesat pas zgjedhjeve, se duhet të merrte ca shuma Ben Tigri”, Rama përplaset me komentuesin

Duhet të lëçisni

COVID-19 në Itali, mbi 77 mijë të infektuar, 352 vdekje

Në 24 orët e fundit në Itali janë shënuar 77.696 raste të reja me Covid nga 519.293 tamponë dhe 352 të vdekur. Këto janë të...

Gjirokastër/ “Benz-i” del nga rruga dhe përfundon në pedonale, plagoset shoferi

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në Gjirokastër. Burime bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në afërsi të lagjes Gërhot. Një mjet tip...

“Super Skandal!”, Berisha reagon për audion e Veliajt: Një përgjim që bën autopsinë e narkoshtetit

Ish-kryeministri, Sali Berisha, e ka konsideruar si super skandal, përgjimin e dalë ditën e sotme në media, ku Erion Veliaj është kapur duke u...

Vendimi i qeverisë: 3 ditë pushim për njërin prind me fëmijë të mitur

Pas vendimit për ndërprerjen e procesit mësimor nga data 24–26 janar për shkak të uljes së temperaturave, qeveria ka vendosur që të lërë pushim...

Prej ditësh kryeministri Edi Rama poston, duke treguar krenari për ndërtesat e reja për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit, që u mori jetën 51 personave.

Rama gjen gjithashtu kohën edhe t’u kthejë përgjigje komentuesve. Një prej tyre i kujton kryeministrit se u kujtuan për ndërtesat pas zgjedhjeve, pasi duhet të merrnin shumën “Ben tigri”, ministri Arben Ahmetaj dhe çetat e fushatës, e quan ai. sakaq,

Komentuesi: Pas zgjedhjeve u kujtuat të ndërtonit banesat me lekët tona se fillimisht duhet të merrnin Ben Tigri dhe çetat e fushatës disa shuma të vogla Duhet te ishin të përfunduara banesat .Bravo gjigand lagjet i duam plot me ngjyra si Notting Hill-i i Londre.

Edi Rama: Kjo është logjika e atyre që thonë vaksina është chip për të të vjedhur mendimet, sepse këto nuk u ndërtuan pas zgjedhjeve lum miku po ka 2 vjet qe punohet për to, nga projekti e deri tek ndërtimi, megjithë pandemine në mes, po pandemia nuk ekziston sipas teje kështu qe e kote biseda😊

Më shumë shkrime

E Freskët taze

COVID-19 në Itali, mbi 77 mijë të infektuar, 352 vdekje

Në 24 orët e fundit në Itali janë shënuar 77.696 raste të reja me Covid nga 519.293 tamponë dhe 352 të vdekur. Këto janë të...

Gjirokastër/ “Benz-i” del nga rruga dhe përfundon në pedonale, plagoset shoferi

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në Gjirokastër. Burime bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në afërsi të lagjes Gërhot. Një mjet tip...

“Super Skandal!”, Berisha reagon për audion e Veliajt: Një përgjim që bën autopsinë e narkoshtetit

Ish-kryeministri, Sali Berisha, e ka konsideruar si super skandal, përgjimin e dalë ditën e sotme në media, ku Erion Veliaj është kapur duke u...

Vendimi i qeverisë: 3 ditë pushim për njërin prind me fëmijë të mitur

Pas vendimit për ndërprerjen e procesit mësimor nga data 24–26 janar për shkak të uljes së temperaturave, qeveria ka vendosur që të lërë pushim...

Agron Duka: Policia dhe tatimet e Veliajt sulmojnë bizneset e Armand Dukës

Deputeti Agron Duka, në një prononcim për mediat, është shprehur se policia dhe hetimi tatimor kanë zbarkuar ditën e sotme në bizneset e Armand...