U dëmtua duke punuar, 60-vjeçari nga Vlora përfundon te Trauma

0
106

Një 60 vjeçar në Vlorë është dëmtuar duke punuar. Policia bën me dije se ai ka përfunduar në spitalin e Traumës për mjekim më të specializuar.

60-vjeccari me inicialet, Z. B., banues në lagjen “Kushtrimi”, në Vlorë, i cili duke punuar është dëmtuar në këmbë dhe në pjesën e legenit. 60-vjeccari u dërgua për mjekim më të specializuar në Spitalin e Traumës Tiranë”, thotë policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.