Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Tymi “pushton” Elbasanin, ndërtesa përfshihet nga flakët

Nga Klodiana 0

Një ndërtesë është përfshirë nga flakët në lagjen “Emin Matraxhiu” në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se zjarri ka rënë në një magazinë me materiale të ndryshme,në pronësi të shtetasit B.P., 44 vjeç. Dy zjarrëfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje për të bërë mundur shuarjen e zjarrit.

Bëhet me dije se po punohet intensivisht për izolimin e flakëve.Nuk dihen paraprakisht shkaqet e rënies së zjarrit. Nuk ka të lënduar por vetëm dëme të mëdha materiale.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej