Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Turqi, i riu hidhet nga ballkoni pas sherrit me të atin (video)

Nga Rexhina Biba 0

Një i ri nga Ankaraja në Turqi është hedhur nga dritarja e ballkonit të pallatit, pasi babai e ka kërcënuar me thikë.

Pas debatit në ballkonin e shtëpisë, djali është hedhur, duke tentuar të vetëvritet. Babi është përpjekur ta ndalojë, por nuk ka mundur. Ndërsa dhjetëra qytetarë të cilët po shikonin debatin babë e bir ishin në ankth.

Disa prej tyre afrohen poshtë ballkonit dhe me anë të një batanije kanë mundur ti shpëtojnë jetën të riut nga Turqia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej